Dołącz do wyjątkowego

5 dniowego wyzwania

Pracuj mądrze, a nie ciężko.

ZAPISZ SIĘ DO WYZWANIA JUŻ TERAZ

Biznes? Online? Tak!

Co czeka Cię w wyzwaniu?

5 dni niezwykłych zadań dzięki którym bliżej możliwości jakie dla Twojego biznesu może dać poszerzenie go do świata online.

Zyskasz dostęp do nowego, unikatowego narzędzia do prowadzenia swojego biznesu.

Poznasz wyzwania jakie stawia świat online aby budować autentyczną markę opartą o prawdziwych ludzi.

ZAPISZ SIĘ DO WYZWANIA JUŻ TERAZ

Już teraz zbudujesz pewność siebie tworząc filmiki, materiały oraz opisy, które pomogą Ci swobodniej wejść do świata online.

Jak dołączyć do wyzwania?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy który znajdziesz klikając tutaj:

Otrzymasz unikatowy kod dostępu do aplikacji Justmotive dzięki któremu po rejestracji trafisz do właściwego projektu

Aplikację możesz pobrać zarówno ze sklepu Google Play jak i App Store -
wystarczy, że w wyszukiwarkę wpiszesz Justmotive
ZAPISZ SIĘ DO WYZWANIA JUŻ TERAZ

I to wszystko - przez kolejne 5 dni będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych wyzwaniach jakie pojawią się w aplikacji - w tym czasie testuj, baw się i przede wszystkim... sprawdź samego lub samą siebie!

Poznaj kreatorkę wyzwania - Anię Jankowiak

CEO Grywit (grywalizacja), CEO Aminnosys (systemy dla branży medycznej i farmaceutycznej w Afryce i Azji), CEO Justmotive (programy lojalnościowe i rozwojowe), pasjonatka angażowania ludzi, ekologii i wellbeingu.

Tworzy programy lojalnościowe i motywacyjne nowej generacji dzięki polaczeniu psychologii z technologią, które uznane zostało za innowację na skalę światową. Od 12 lat stosuje grywalizację zarówno w biznesie, jak i zmianie zachowań społecznych, między innymi wśród dzieci, młodzieży, osób chorych i wykluczonych. Ania ma misję ulepszania świata dzięki technologii - działała między innymi na rzecz Fundacji: Mam Marzenie, Veolia, FOSA. Jest mentorką w międzynarodowej organizacji Vital Voices, która wspiera rozwój zawodowy kobiet.


Prywatnie mama dwójki nastolatków, wokalistka (ANNAYA) i aktorka musicalowa.

Icon Icon Icon

Wywiad z Anią dla portalu NaTemat w podcaście Anny Jurgaś Praca 3.0

Co zyskasz dzięki udziałowi?

Zdobędziesz wiedzę o tym jak wykorzystywać nowe technologie w prowadzeniu swojego biznesu

Poznasz jedno z najnowszych i jednocześnie zweryfikowanych przez największe firmy narzędzi do prowadzenia biznesu online

Jako jeden z nielicznych otrzymasz bezpłatny dostęp do narzędzia służącego prowadzeniu biznesu online

IconIconIcon

Co po wyzwaniu?

Do wyboru masz dwa scenariusze - od Ciebie zależy, który wdrożysz w życie.

Decydując się na tę ścieżkę, nie podejmujesz wyzwania Justmotive. Być może nie dowiesz się jak zarabiać na własnej aplikacji dedykowanej, stając się częścią stale rosnącego rynku aplikacji mobilnych, ale nie ma w tym nic złego. Twoje życie i sytuacja majątkowa pozostaną bez zmian. Pytanie brzmi: Czy naprawdę tego chcesz?

IconIcon

Przyjmujesz wyzwanie i działasz! Zmieniasz swój sposób myślenia i stajesz się częścią Justmotive. Dzielisz się swoją pasją i wiedzą z innymi.


Podejmiesz z nami korzystną finansowo, technologicznie i partnersko współpracę dzięki której, Twoje zyski mają szansę wzbić się na naprawdę wysoki poziom.Zarabiasz na tym co kochasz bez wychodzenia z domu.

Wkroczysz do świata online bez konieczności walki o "lajki" w social mediach, a dzięki własnemu projektowi w aplikacji stworzysz dla swojej marki wizerunek premium.

Dotrzesz do dużo większej liczby odbiorców, a dzięki temu, że nie ograniczasz się do klasycznych stron internetowych czy mediów społecznościowych, prezentacja Twojej firmy będzie jeszcze ciekawsza, łatwiejsza i skuteczna.

Wszystko po staremu

Działasz!


Zapisz się do wyzwania

A jeśli masz pytania... napisz do nas!

Justmotive.com

ul. Plac Dworcowy 3

82-300 Elbląg

Polska